עיצוב שיער

וילת יוקרה אנוצ'קה & ספא מביא ללקוחותיו את הטוב ביותר, ומשתף פעולה עם מעצבי שיער מובילים בארץ – אודי ביטון ודיויס ביטון.

אודי ביטון בעל תואר מקצועי יוקרתי "HairColorSpecialist", שאותו רכש באירופה. הוא הינו אמן בדרגת מאסטר בצביעה, הבהרה וביצוע פרוצדורות כימיות בשיער. במשך הקריירה שלו, הוא לימד מאות מעצבי שיער מובילים בארץ ובאירופה את טכניקות צביעת השיער, ואף היה מנהל מחלקת הכימיה של מספרת "טוני&גיא" בלונדון. הקו המקצועי והיצירתי בעבודותיו של אודי מהווה את החותם האישי שלו, והופך אותו לאחד ממעצבי השיער הבולטים ביותר בארץ.

דיויס ביטון בעל כישרון טבעי נדיר לעיצוב תסרוקות. העבודות שלו בולטות בקריאטיביות שלהן, והופכות אותו למנטור בעולם עיצוב השיער. הוא הינו מרצה מבוקש בקרב מעצבי שיער בארץ ובעולם. מזה שנים רבות, דיויס מכתיב את האופנה בתחום תסרוקות הערב והכלה ומעצב תסרוקות להפקות אופנה, לתצוגות, לתערוכות ועוד.

ביחד, אודי ודיויס הפכו זה מכבר למותג מוביל ומוערך בתחום השיער, הן בארץ והן בחו"ל. הם עומדים בראשה של אקדמיה לעיצוב שיער, ומכשירים דורות חדשים של מעצבי שיער. אודי ודיויס עובדים בטכניקות חדשניות, וקולם נשמע היטב בעולם אופנת השיער.

כלה יקרה, ביום החתונה שלך מגיע לך הטוב ביותר!
בסלון אנוצ'קה תוכלי ליהנות מפרי יצירותיהם של אודי ודיויס. תסרוקת הכלה תותאם לך באופן אישי, ואחד ממעצבי השיער המובילים יעמוד לרשותך ביום הגדול. סלון אנוצ'קה מזמין אותך ליהנות משירותיהם של מעצבי השיער הטובים ביותר שיש.
בואי לאנוצ'קה, ותתרשמי מהמקום ומהצוות.

  • תסרוקות ערב וכלות