לתיאום ייעוץ חייגו6921*

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

הצרת היקפים

הצרת היקפים ומיצוק העור

הצרת היקפים, מיצוק העור וטיפול בצלוליט

ברוכים הבאים לאנוצ'קה. כאן תוכלו ליהנות ממגוון רחב של טיפולים חדשניים אשר מובילים לתוצאות מרשימות ואפקטיביות במיוחד. עתה אין אתם חייבים לשכב על שולחן הניתוחים בכדי להצר היקפים, למצק את העור או לטפל בצלוליט. הצוות הרפואי המוסמך של אנוצ'קה שמח לעמוד לשירותכם ומסייע בהתאמת המענה המדויק והנכון לכל אחד.

הצרת היקפים – מספר דרכים לתוצאות מרשימות

אנשים רבים עובדים קשה מאוד על מנת להצליח להשיג את המראה עליו חולמים מזה כל כך הרבה זמן. הם משנים את הרגלי האכילה שלהם ועוברים לתזונה בריאה ומאוזנת יותר, מבלים שעות ארוכות בחדר הכושר בסוגי אימונים שונים, אך בסופו של יום עשויים לשים לב כי ישנם מספר אזורים בגוף אשר פשוט מסרבים להתעצב. כך שבין אם מדובר על מצבורי שומן גבי, באזור הירכיים או אפילו בבטן ובמותניים, הרי שהמענה המושלם להם יהיה בעזרת טכנולוגיית הצרת היקפים שהוכיחה לא פעם את יעילותה.

חשוב לציין כי קיימות דרכים שונות אשר מצליחות פעם אחר פעם להשלים את התהליך בצורה מדויקת ומרשימה במיוחד. ביניהן ניתן למנות את השתיים הפופולריות ביותר –

  • הצרת היקפים בגלי רדיו תהליך שמשפר את קצב חילוף החומרים, זרימת הדם והניקוז הלימפתי. בתהליך משתחררים עודפי שומן, נוזלים ושאר חומרים שאינם רצויים ומועילים לגוף.
  • הצרת היקפים בעזרת המסת שומן בקור באמצעות קירור עוצמתי של תאי שומן אשר מתים ויוצאים מהגוף. תהליך בטוח מאוד אשר מעניק למטופלים את התוצאות המרשימות ביותר בתוך זמן קצר.

מיצוק עור והצרת היקפים – מענה משולב לצרכים שונים

חשוב לציין כי טכנולוגיית גלי רדיו נמצאת בשימוש בעולם הרפואה האסתטית מזה שנים רבות ומהווה פתרון איכותי למגוון רחב של בעיות שונות. תחום הרפואה נעזר בגלי רדיו גם היום לטיפולים שונים, לרבות צריבות בלט בעמוד השדרה, הקטנה של גידול סרטני במוח וכדומה.

התוויות קליניות

  • הצרת היקפים.
  • מיצוק עור רפוי פנים וגוף כאחד.

איך גלי רדיו יכולים לעזור?

טיפול בגלי רדיו כולל את השימוש במכשיר ייעודי אשר מאפשר את חימום של העור עד למעל 40 מעלות מתוך מטרה לעודד ולעורר תהליכים פיזיולוגים בתוך השכבות השונות.

חימום של שכבת תאי השומן בעזרת גלי רדיו מביא להפרשה של חומצות השומן במרווח הבין תאי. החומצה הזו מפונה מהגוף יחד עם השתן. נקודה זו מאפשרת את ההקטנה המשמעותית של גודל תאי השומן מטיפול לטיפול. מעבר לכך, חימום של שכבות הדרמיס השונות בעזרת גלי רדיו מעודד את ייצורו של קולוגן למשך תקופה ממושכת של כשלוש שבועות לאחר הטיפול. התמדה בטיפולים הללו מעניקה להצטברות של קולגן באזורים מסוימים ומכן גם מביאה למתיחת העור באזורים שונים של הטיפול.

הצרת היקפים וחיטוב הגוף מעולם לא היה מדויק יותר

במקום להמשיך ולהתבאס על המראה שלכם במראה, הנכם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם אנוצ'קה וליהנות מטיפול מקצועי ומדויק אשר שם את הצרכים שלכם במרכז ומתאים בעבורכם את הטיפול שיבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

 

טכנלוגיית Venus - טיפוליםטיפול בצלוליט

הצלוליט הינו תופעה אשר עשויה להשפיע רבות על מצבם הנפשי של אנשים רבים. המראה שלו על העור, בכל אזור בגוף, עשוי להעכיר את יומם של אנשים רבים ולהביא לחוסר שביעות רצון מהגוף ואף להוריד את הביטחון העצמי שלהם. במידה וגם אתם בדומה לאנשים רבים אחרים סובלים מתופעה מרגיזה זו, חשוב יהיה לזכור כי 'אנוצ'קה מדיקל' יוכל לספק לכם טיפול בצלוליט אשר מוכיח את יעילותו פעם אחר פעם בצורה אפקטיבית במיוחד.

טיפול בצלוליט בעזרת טכנולוגיית LPG

בעוד שנשים רבות האמינו במשך תקופה ארוכה כי מהצלוליט ניתן יהיה להיפטר בעזרת ירידה במשקל, אך בפועל אנו מגלים כי האמת לא יכולה להיות רחוקה יותר מכך. כ – 90% מהנשים יסבלו מתופעה זו בשלב כזה או אחר של חייהן, זאת לאור סיבות שונות ומגוונות אשר כוללות גם הרגלי חיים שונים או בעיות הורמונליות אותן כולנו חווים בנקודה כזו או אחרת.
על מנת להבטיח את קבלתו של טיפול בצלוליט אשר מוכיח תוצאות אפקטיביות במיוחד, הרי שמומלץ יהיה להיעזר באנשי המקצוע המובילית מתחום האסתטיקה. את המענה המקצועי והמרשים אשר בו אתם מעוניינים, ניתן יהיה לקבל בעת פניה לטיפול מקצועי אשר מתבסס על שימוש במכשיר המהפכני – LPG.

טיפול בצלוליט מתקדם ללא כאבים

מכשיר ייחודי זה נותן מענה להצרת היקפים, העלמת צלוליט וטיפול בעור רפוי המתבצע בעזרת ואקום ועיסוי רקמות עמוק . בעזרת טכנולוגית LPG תוכלו לצמצם שכבת תאי שומן באופן משמעותי ,לפרק את החוטים הפיברוטיים אשר יוצרים מראה של העור כ"קליפת תפוז" – המראה האופייני בצילוליט . בנוסף לכך, תוכלו להנות מעור מוצק יותר ואסוף.

מהיום אתם ממש לא חייבים להתמודד עם צלוליט או עור רפוי. בעת פניה אל 'אנוצ'קה מדיקל' תוכלו גם אתם להבטיח את קבלתו של הטיפול המתקדם בתחומו אשר אינו מלווה בכאבים ואשר יעילותו מוכחת קלינית ומדעית. לקבלת פרטים נוספים אודות התהליך, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאה כבר היום.

טיפול בסימני מתיחה

סימני מתיחה מהווים מטרד אשר פוגע באיכות חייהם של נשים רבות. הסיבות להופעתם עשויות להיות שונות ומגוונות, אך חשוב להבין כי התופעה עשויה להזיק ולהוריד את הביטחון העצמי או היכולת של אנשים רבים להשלים עם המראה שלהם. ולמען האמת, אם אתם לא מרוצים, למה שתהיו חייבים להשלים עם המצב? בעת פניה אל 'אנוצ'קה מדיקל' תוכלו גם אתם להבטיח את קבלת הטיפול בסימני מתיחה אשר הוכיח את יעילותו לא פעם וכעת יכול לסייע גם לכם.

טיפול בסימני מתיחה בהתאמה מדויקת לצרכים שלכם

העור שלנו משתנה רבות במהלך חיינו, וכל החוויות שלנו משאירות את סימנן על הגוף והפנים שלנו. בין הסימנים אשר רבים סובלים מהם ניתן יהיה למנות גם את סימני המתיחה אשר מעטרים לרוב את הירכיים, הבטן, הישבן, הידיים ואפילו לעיתים את אזור החזה. המפגע האסתטי המרגיז הזה עשוי להעכיר את יומם של אנשים רבים. אך חשוב לזכור כי אין הדבר אומר כי זו גזרת גורל שלא ניתן לשנות. טיפול בסימני מתיחה הוא אפשרי כיום, ואף מאפשר לאנשים רבים בכל רחבי העולם ליהנות מהשבת המראה של העור לימי עבר.
חשוב לציין כי קיימים טיפולים מגוונים לבעיה זו, כך שעל מנת לבחור בזה המתאים לכם ביותר, מומלץ יהיה להתייעץ עם אנשי המקצוע המובילים בעולם האסתטיקה. בצורה זו תוכלו גם אתם להיות בטוחים בעובדה כי המענה לבעיה שלכם יהיה אכן יעיל ואפקטיבי במיוחד. זאת בין אם מדובר על טיפול בלייזר, קילוף עור, שימוש בגלי רדיו או כל טכניקה אחרת וכל זאת ללא מעורבות פולשנית.

טיפול בסימני מתיחה מקצועי ואפקטיבי

סימני מתיחה עשויים להיות מנת חלקם של אנשים רבים, בדיוק כמו קמטים או צלקות אקנה. על מנת להתאים את הטיפול האפקטיבי ביותר בעבור כל בקשה או צורך שלכם, מומלץ יהיה לפנות כבר היום אל 'אנוצ'קה מדיקל'. כאן תוכלו ליהנות ממגוון עשיר של פתרונות וטיפולים מקצועיים וחדשניים משלבים את המענה הקוסמטי עם הידע הרפואי הדרוש על מנת להשיג את התוצאה האיכותית ביותר.

אנוצק’ה מקצועיות ויופי זה אנחנו

התאמת טיפול ויעוץ במיוחד עבורך

השאירו פרטים כבר עכשיו, אנחנו נחזור אלכם לקביעת ייעוץ: