לתיאום ייעוץ חייגו6921*

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

הצרת היקפים ומתיחת עור רפוי

ברוכים הבאים לאנוצ'קה המקום הנכון והמדוייק לטיפולים השונים גלו את הטיפולים שיש לנו להציע עבורך

בואי להבין ולקרוא איך הטיפול אצלנו עובד:

גלי רדיו היא טכנולוגיה חימום הקיימת בעולם הרפואה אסתטית מספר רב של שנים וכמובן כמו טכנולוגיות רבות היא הגיע אלינו מעולם הרפואה .

היום, בעזרת גלי רדיו כמובן בעוצמות שונות בעולם הרפואה מטפלים בצריבות בלד בעמוד השידרה , בהקטנה של גידול סרטני במוח וכדומה .

התוויות קליניות

  • הצרת היקפים.
  • מיצוק עור רפוי פנים וגוף כאחד.

איך מתבצע הטיפול?

בעזרת ראש מיוחד, ניתן לחמם את העור מעל 40 מעלות בכדי לעורר מגוון תהליכים פיזיולוגים בתוך השכבות השונות כמו:

  1. ברגע שמחממים את שכבת השומן, תא שומן מפריש חומצות שומן ברווח הבין תאי , וחומצות אלו מתפנות עם זרם הלימפה כלומר עם השתן החוצה. בתהליך זה, אנחנו מקטינים את הגודל של תאי השומן מטיפול לטיפול.
  2. ברגע שמחממים את שכבות הדרמיס, מתחיל תהליך של עידוד יצור קלוגן למשך שלוש שבועות לאחר הטיפול, ועקב כך שהטיפולים מתבצעים כפעם בשבוע אנחנו מגיעים להצטברות גדולה של קולגן חדש וכתוצאה מכך נראה מתיחת עור באזורים שונים של הטיפול.

טיפול גלי רדיו מעבר לסדרות שבועיות היום נמצא בכל טיפול פנים שהינו טכנולוגי בכדי להתערב כל פעם מחדש בעידוד של יצור הקולגן.

הצרת היקפים

הטיפולים של אנוצ’קה

טיפולי הצרת היקפים הפכו למבוקשים יותר ויותר במהלך השנים האחרונות. אנשים רבים כבר יודעים כי אחת הדרכים היעילות ביותר להשגתו של החיטוב הרצוי עליהם תעבור בשירותיו של 'אנוצ'קה ספא' אשר מוביל בתחומו מזה תקופה ארוכה. שירותיו של הספא מתמקדים בהענקת המענה המדויק והמוביל בתחום האסתטיקה בהתאמה מדויקת ואיכותי בעבור צרכיו של כל מטופל ומטופלת. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם הספא כבר היום וליהנות מהמענה המושלם בעבור כל צורך שלכם.

הצרת היקפים – מספר דרכים לתוצאות מרשימות

הטיפולים של אנוצ’קה

אנשים רבים עובדים קשה מאוד על מנת להצליח להשיג את המראה עליו חולמים מזה כל כך הרבה זמן. הם משנים את הרגלי האכילה שלכם ועוברים לתזונה בריאה ומאוזנת יותר, מבלים שעות ארוכות בחדר הכושר בסוגי אימונים שונים, אך בסופו של יום עשויים לשים לב כי ישנם מספר אזורים בגוף אשר פשוט כאילו ומסרבים להתעצב. כך שבין אם מדובר על מצבורי שומן גבי, באזור הירכיים או אפילו בבטן ובמותניים, הרי שהמענה המושלם להם יהיה בעזרת טיפולי הצרת היקפים שהוכיחו לא פעם את יעילותם.

הצרת היקפים - הדרכים להשלמת התהליך

הטיפולים של אנוצ’קה

חשוב לציין כי קיימות דרכים שונות אשר מצליחות פעם אחר פעם להשלים את התהליך בצורה מדויקת ומרשימה במיוחד. ביניהן ניתן למנות את השתיים הפופולריות ביותר. ראשית, באמצעות תהליך הצרת היקפים בגלי רדיו ניתן לשפר את קצב חילוף החומרים, זרימת הדם והניקוז הלימפתי. בתהליך, משתחררים עודפי שומן, נוזלים ושאר חומרים שאינם רצויים ומועילים לגוף. כמו כן, ניתן לעבור תהליך הצרת היקפים בעזרת המסת שומן בקור - באמצעות קירור עוצמתי של תאי שומן, הם מתים ויוצאים מהגוף. תהליך בטוח מאוד אשר מעניק למטופלים את התוצאות המרשימות ביותר תוך זמן קצר מאוד.

חיטוב הגוף מעולם לא היה מדויק יותר

הטיפולים של אנוצ’קה

טיפולי הצרת היקפים הפכו למבוקשים יותר ויותר במהלך השנים האחרונות. אנשים רבים כבר יודעים כי אחת הדרכים היעילות ביותר להשגתו של החיטוב הרצוי עליהם תעבור בשירותיו של 'אנוצ'קה ספא' אשר מוביל בתחומו מזה תקופה ארוכה. במקום להמשיך ולהתבאס על המראה שלכם במראה, הנכם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם 'אנוצ'קה ספא' וליהנות מטיפול מקצועי ומדויק אשר שם את הצרכים שלכם במרכז ומתאים בעבורכם את הטיפול שיבטיח את התוצאות המיטביות.

טיפול בצלוליט

הטיפולים של אנוצ’קה

על מנת להבטיח את קבלתו של טיפול בצלוליט אשר מוכיח תוצאות אפקטיביות במיוחד, הרי שמומלץ יהיה להיעזר באנשי המקצוע המובילית מתחום האסתטיקה. הצלוליט הינו תופעה אשר עשויה להשפיע רבות על מצבם הנפשי של אנשים רבים. המראה שלו על העור, בכל אזור בגוף, עשוי להעכיר את יומם של אנשים רבים ולהביא לחוסר שביעות רצון מהגוף ואף להוריד את הביטחון העצמי שלהם. במידה וגם אתם בדומה לאנשים רבים אחרים סובלים מתופעה מרגיזה זו, חשוב יהיה לזכור כי 'אנוצ'קה ספא' יוכל לספק לכם טיפול בצלוליט אשר מוכיח את יעילותו פעם אחר פעם בצורה אפקטיבית במיוחד.

טיפול בצלוליט בעזרת גלי רדיו

הטיפולים של אנוצ’קה

בעוד שנשים רבות האמינו במשך תקופה ארוכה כי מהצלוליט ניתן יהיה להיפטר בעזרת ירידה במשקל, אך בפועל אנו מגלים כי האמת לא יכולה להיות רחוקה יותר מכך. כ – 90% מהנשים יסבלו מתופעה זו בשלב כזה או אחר של חייהן, זאת לאור סיבות שונות ומגוונות אשר כוללות גם הרגלי חיים שונים או בעיות הורמונליות אותן כולנו חווים בנקודה כזו או אחרת. את המענה המקצועי והמרשים אשר בו אתם מעוניינים, ניתן יהיה לקבל בעת פניה לטיפול מקצועי אשר מתבסס על שימוש במכשיר המהפכני – טריפולר. מכשיר ייחודי זה פועל בעזרת גלי רדיו אשר מסייעים בפעולת הצערת העור באופן משמעותי. דבר אשר גורם להמסתם של תאי השומן, וכתוצאה מכך מסייע בהחזרת המראה של העור לקדמותו. שימוש בגלי רדיו הוכיח את עצמו לא פעם, זאת גם בעבור התמודדות עם קמטים מרגיזים שאין אתם מעוניינים בהם.

טיפול מתקדם ללא כאבים

הטיפולים של אנוצ’קה

מהיום אתם ממש לא חייבים להתמודד עם צלוליט או קמטים מרגיזים. בעת פניה אל 'אנוצ'קה ספא' תוכלו גם אתם להבטיח את קבלתו של הטיפול המתקדם בתחומו אשר אינו מלווה בכאבים ואשר יעילותו מוכחת קלינית ומדעית. במידה וגם אתם בדומה לאנשים רבים אחרים סובלים מתופעה מרגיזה זו, חשוב יהיה לזכור כי 'אנוצ'קה ספא' יוכל לספק לכם טיפול בצלוליט אשר מוכיח את יעילותו פעם אחר פעם בצורה אפקטיבית במיוחד. לקבלת פרטים נוספים אודות התהליך, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם הספא כבר היום.

טיפול בסימני מתיחה

הטיפולים של אנוצ’קה

סימני מתיחה מהווים מטרד אשר פוגע באיכות חייהם של נשים רבים. הסיבות להופעתם עשויות להיות שונות ומגוונות, אך חשוב להבין כי התופעה עשויה להזיק ולהוריד את הביטחון העצמי או היכולת של אנשים רבים להשלים עם המראה שלהם. ולמען האמת, אם אתם לא מרוצים, למה שתהיו חייבים להשלים עם המצב? בעת פניה אל 'אנוצ'קה ספא' תוכלו גם אתם להבטיח את קבלת טיפול בסימני מתיחה אשר הוכיח את יעילותו לא פעם וכעת יכול לסייע גם לכם.

טיפול בסימני מתיחה בהתאמה מדויקת לצרכים שלכם

הטיפולים של אנוצ’קה

העור שלנו משתנה רבות במהלך חיינו, וכל החוויות שלנו משאירות את סימנן על הגוף והפנים שלנו. בין הסימנים אשר רבים סובלים מהם ניתן יהיה למנות גם את סימני המתיחה אשר מעטרים לרוב את הירכיים, הבטן, הישבן, הידיים ואפילו לעיתים את אזור החזה. המפגע האסתטי המרגיז הזה עשוי להעכיר את יומם של אנשים רבים. אך חשוב לזכור כי אין הדבר אומר כי זו גזרת גורל שלא ניתן לשנות. טיפול בסימני מתיחה הוא אפשרי כיום, ואף מאפשר לאנשים רבים בכל רחבי העולם ליהנות מהשבת המראה של העור לימי עבר.

מענה מקצועי ואפקטיבי לכל בקשה

הטיפולים של אנוצ’קה

חשוב לציין כי קיימים טיפולים מגוונים לבעיה זו, כך שעל מנת לבחור בזה המתאים לכם ביותר, מומלץ יהיה להתייעץ עם אנשי המקצוע המובילים בעולם האסתטיקה. בצורה זו תוכלו גם אתם להיות בטוחים בעובדה כי המענה לבעיה שלכם יהיה אכן יעיל ואפקטיבי במיוחד. זאת בין אם מדובר על טיפול בלייזר, קילוף עור, שימוש בגלי רדיו או כל טכניקה אחרת. סימני מתיחה עשויים להיות מנת חלקם של אנשים רבים, בדיוק כמו קמטים או צלקות אקנה. על מנת להתאים את הטיפול האפקטיבי ביותר בעבור כל בקשה או צורך שלכם, מומלץ יהיה לפנות כבר היום אל 'אנוצ'קה ספא'. כאן תוכלו ליהנות ממגוון עשיר של פתרונות וטיפולים מקצועיים וחדשניים משלבים את המענה הקוסמטי עם הידע הרפואי הדרוש על מנת להשיג את התוצאה האיכותית ביותר.

אנוצק’ה מקצועיות ויופי זה אנחנו

התאמת טיפול ויעוץ במיוחד עבורך

השאירו פרטים כבר עכשיו, אנחנו נחזור אלכם לקביעת ייעוץ: