לתיאום ייעוץ חייגו6921*

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

מתיחת פנים

ברוכים הבאים לאנוצ'קה המקום הנכון והמדוייק לטיפולים השונים גלו את הטיפולים שיש לנו להציע עבורך

בואי להבין ולקרוא איך הטיפול אצלנו עובד:

מתיחת פנים

בעוד שבמשך שנים ארוכות, תהליכים כירורגיים היו חיוניים לטיפול במגוון רחב של בעיות, הן בתחום הרפואה והן בתחום האסתטיקה כיום כאשר הטכנולוגיות הרפואיות נכנסו לחיינו ניתן להימנע מהרדמה מורכבת ופתרון ניתוחי שעלול להיות בעל השלכות מורכבות. טיפול האולטרסאונד אשר הוצג בארה"ב לראשונה על ידי איגוד הפלסטיקאים העולמי להחלפה של ניתוח המיניליפט .    טכנולוגיה זו מאפשרת חדירה לעומקים שונים של העור וטיפול בבעיות שונות בהם.

יש לציין כי טיפול אולטרסאונד ממוקד חייב להתבצע על ידי צוות רופאים ואחיות מוסמך. זאת על מנת להבטיח את ההבנה המקצועית בנושא והיכרות עם העוצמה של הטכנולוגיה שנמצאת בשימוש. טכנולוגיית Ultraformer אשר הינה למעשה טכנולוגיית אלוטרסאונד ממוקד (hifu – high intensity focused ultrasound), אשר מאפשרת ירידה לעומקים שונים שמתחת לעור (4.5 , 3, 2, 1.5) וביצוע של רשת פציעות מבוקרות בעוצמה גבוהה המגיעה עד 70 מעלות צלזיוס מתחת לעור.

מתיחת פנים ע"י  Ultraformer

השנים החולפות עשויות להשאיר חותם על פניהם של אנשים רבים. זאת גם בצורתם של קמטים מרגיזים אשר עלולים לעורר תחושה של חוסר ביטחון עצמי, דכדוך וקושי להתמודד עם המצב החדש. חשוב לציין כי המציאות שלכם לא חייבת להיות מלאה במועקה וקושי אנוצ'קה והצוות אקליניקה כאן לרשותכם.

גם אתם תוכלו ליהנות מטיפול מתיחת פנים אשר מתבסס על טכנולוגיה חדישה שמהדקת את העור והרקמות בפנים ובצוואר. זאת, מבלי מעורבות כירורגית ומבלי שיתעורר צורך בתקופת התאוששות ממושכת .

איך עובדת מתיחת פנים ללא ניתוח?

  • אפיון והגדרת סוג הטיפול לו אתם זקוקים. במידה ו- Ultraformer יהיה הטיפול המתאים ביותר לכם, בנוסף יוגדר גם עוצמתו והעומק בו גלי הקול יפעלו.
  • מריחת ג'ל אולטרסאונד על הפנים והצמדה של ראש אולטרסאונד מיוחד אשר מוגדר לעומק הנכון.
  • אותו ראש ייחודי שולח גלים על קוליים אשר יוצרים מיקרו כוויות זעירות.
  • חשוב לציין כי הטיפול עצמו אינו פולשני כלל ומתבצע בצורה חיצונית לחלוטין.
  • אורך הטיפול הוא כשעה.
  • הטיפול עלול להיות כרוך באי נעימות אך אינו דורש תהליך החלמה.

מה קורה לאחר סיום הטיפול?

טיפולים אשר נערכים בעזרת אולטרפורמר מביאים לתוצאה מרשימה ואיכותית של הרמת עור הפנים והצוואר מבלי שיתעורר הצורך לפנות אל מנתח פלסטי. תוצאה איכותית זו ניתן יהיה לראות בחלק מהמקרים כבר לאחר יציאת המטופלים מהטיפול עם פנים מפוסלות ומתוחות בצורה המתאימה ביותר לכל אדם.

בסיומו של הטיפול, המטופלים עשויים לחוש באי נעימות מתחת לעור במגע אשר עשויה ללוות את המטופלים עד לשבועיים לאחר הטיפול. תופעה זו חולפת מהר מאוד ומשאירה אתכם עם התוצאה המרשימה ביותר אשר לא דורשת מכם לשכב מתחת לסכין המנתחים.

אין ספק כי מדובר בטיפול ייחודי אשר יכול להחזיר אחורה את הזמן ולהקנות לכם את האפשרות ליהנות מפנים וצוואר מפוסלים, העלמה של סנטר כפול, פיסול קווי לסת ברורים ויצירת טקסטורה חלקה יותר של העור.

מתיחת פנים בטיפול בודד וממוקד

גיליתם עוד קמט חדש בפנים? מרגישים כי עור באזור של קווי הלסת והצוואר מתחיל לצנוח ואתם לא בטוחים מה ניתן לעשות על מנת להתמודד עם הבעיה? מעכשיו אתם לא צריכים להמשיך ולהתלבט, שהרי עומדת בפניכם האפשרות ליהנות מטיפול מתקדם אשר בלעדי באנוצ'קה אשר מעניק לפנים, לצוואר ואפילו לקו החזה העליון שלכם מתיחת והרמה של האזור. זאת, בצורה שתשיגו תוצאות מרשימות  .

הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק את הטיפול הייחודי אשר מסתמך על טכנולוגיית אולטרסאונד . הטיפול לכל אזור הינו פעם בחצי שנה , הוא איננו פולשני ואינו דורש הרדמה או זמן החלמה כלשהו. חשוב לציין כי הטיפול מתבצע תחת פיקוח רפואי מקצועי ומותאם באופן אינדיבידואלי .

טיפול מתחית פנים חדשני בפיקוח רפואי

הטיפולים השונים מחייבים את מעורבותם של אנשי המקצוע המוסמכים לעבודה בתחום הרפואה והאסתטיקה. ידע וניסיון עשיר בתחום יאפשרו היכרות מעמיקה עם ידע אנטומי מגוון והיכרות עם אופן הפעילות של מכשור מתקדם זה. על אותם אנשי המקצוע להיות מיומנים גם בהפעלה של הציוד בכדי להבטיח את השלמת הטיפולים בצורה מיומנת מבלי להביא לפגיעה עצבית ונזק קליני.

אנוצ'קה מעניקה למטופליה את האפשרות ליהנות מטיפול חדשני ומתקדם אשר יאפשר לכם ליהנות מתוצאות מרשימות .המרפאה מנוהלת על ידי אנה מזור, אשר הינה אחות מוסמכת וקוסמטיקאית שתשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא. אנה בעלת הכשרה מבתי הספר המובילים בארץ ובעולם בתחום הקוסמטיקה הרפואית, והיא מחזיקה בידע רפואי רב בתחום טיפוח ורפואת העור. הקליניקה פועלת ומנוהלת על ידי אנוצ'קה ומספקת את הטיפולים השונים בצורה המקצועית והשירותית ביותר בעבור כל מטופל ומטופלת.

מתיחת פנים ללא ניתוח

מתיחת פנים ללא ניתוח כבר מזמן הפכה למציאות מרגשת במיוחד. מעתה אתם ממש לא חייבים להתמודד עם עור נפול וקמטים מרגיזים בשעה שאתם מסתכלים במראה. בעת פניה אל 'אנוצ'קה מדיקל' גם אתם יכולים להבטיח את קבלתו של השירות המקצועי והאפקטיבי ביותר אשר מתאים את הטיפולים השונים לצרכים האינדיבידואליים שלכם. כאן ניתן יהיה ליהנות מטיפול ייחודי אשר מתבסס על טכנולוגיית אולטרסאונד חדשנית שתעניק לפניכם, לצוואר ואפילו לקו החזה העליון שלכם את המתיחה וההרמה המרשימה ביותר.

מתיחת פנים ללא ניתוח – הליך חדשני עם תוצאות מרשימות

אם גם אתם חולמים לקום בבוקר ולגלות כי הפנים שמסתכלות עליכם חזרה במראה נראות צעירות בעשרים שנה, הרי שהגעתם למקום הנכון. באן תוכלו גם אתם ליהנות מטיפוח ייחודי אשר מעודד כיווץ והידוק טבעי של הרקמות באזור הפנים וסביבתם באמצעות טכנולוגיה שמבוססת על גלי אולטרסאונד.
הצוות המקצועי שלנו נעזר בטכנולוגיה חדשנית זו אשר מאפשרת את החדרתם של גלי האולטרסאונד לעומק העור, זאת מבלי לפגוע בו. בכך למעשה מעודד את החדרת אנרגיית החימום למעטפת שרירי הפנים, הצוואר וקו החזה העליון. הפציעה של השריר מביא לכיווצו ובכך גם להרמה והידוק של האזור המטופל. כבר בסיומו של הטיפול ניתן יהיה להבחין בתוצאות מרשימות במיוחד, ולרוב ניתן יהיה להסתפק בטיפול בודד וממוקד מטרה. אז אם גם אתם מחפשים אחר המענה המושלם למתיחת פנים שלא כולל ניתוח, הרי שאתם יודעים כבר מה לבקש.

מתיחת פנים ללא ניתוח מחיר משתלם

'אנוצ'קה מדיקל' מזמין אתכם ליהנות ממגוון עשיר של טיפולים קוסמטיים שונים. זאת החל מטיפול באקנה, חידוש ומיצוק העור, דרך מתיחת פנים ללא ניתוח והרמת עפעפיים ועד לטיפולי גוף חדשניים אשר כוללים גם הסרת שיער ,הצרת היקפים וטיפול בצלוליט בשיטות שונות. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר היום ולקבוע את פגישת הייעוץ הראשונית אשר תציג בפניכם את המגוון העשיר והמרשים של הטיפולים אשר יותאמו לצרכים ולבקשות שלכם באופן אינדיבידואלי.

אנוצק’ה מקצועיות ויופי זה אנחנו

התאמת טיפול ויעוץ במיוחד עבורך

השאירו פרטים כבר עכשיו, אנחנו נחזור אלכם לקביעת ייעוץ: