לתיאום ייעוץ חייגו6921*

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

טיפול פנים טכנולוגי בשיטת ATT

כאשר מגיעים לקליניקה של אנוצ'קה ליעוץ היא פורסת לפניכם מגוון רחב של אופציות טיפוליות בעזרת הטכנולוגיות המתקדמות שהיא אוספת בפינצטה בכל רחבי העולם .

כבסיס להתחלת הטיפולים כבר בגילאים הצעירים , מדובר על גיל 30 המקודמות היא תמליץ על טיפול טכנולוגי .

אז מהו טיפול טכנולוגי ?

טיפול טכנולוגי הינה שיטה מהפכנית של אנוצ'קה אשר פיתחה לאורך שנים של ניסיון למידה ומחקר .       טיפול זה כולל מגוון טכנולוגיות שונות הנותנות מענה מרבי למגוון תופעות הגיל הנוצרות כבר מגיל 30 כמו קמטים וקימטוטים , הידלדלות של קולגן , היווצרות של קמטי פיגמנטציה כתוצאה משמש או תופעה הורמונלית .

תהליך טיפולי זה נותן מענה כולל ומקיף מאיכות האפידרמיס ( שכבות העור העליונות ) ועד איכות הדרמיס ( שכבות הפנימיות אשר לא נראות לעין )                                                              מדובר על טיפול משלב מגוון טכנולוגיות יחד שמתבצע כפעם בחודש אשר הופך להיות כחלק משגרת החיים של כל מטופל ומטופלת.

תוך זמן קצר בשגרת טיפולים זו ניתן יהיה לראות זוהר בפנים , עור חלק וסגירת נקבוביות , עור נקי ללא כתמי פיגמנטציה וכמובן עור שהופך להיות מוצק ומפוסל יותר מטיפול לטיפול .                       מדובר על שיגרת טיפולים קבועה שכל אחד ואחד מהמטופלים יכולים להבטיח לעצמם שהם לא רק מונעים הזדקנות במהלך השנים אלא כל הזמן משפרים את הנראות החיצונית ללא פשרות .

אם גם אתם מרגישים את סימני הזמן מתקבעים ומשאירים חותם על עור הפנים שלכם אנחנו כאן לתת מענה מידי ומקצועי המתבסס על ידע רב וטכנולוגיות המתקדמות בעולם .                                              התקשרו כבר עכשיו ל*6921 לקביעה של פגישת ייעוץ עם אנוצ'קה שתעניק לכם את המראה הזוהר שתמיד רציתם .

אנוצק’ה מקצועיות ויופי זה אנחנו

התאמת טיפול ויעוץ במיוחד עבורך

השאירו פרטים כבר עכשיו, אנחנו נחזור אלכם לקביעת ייעוץ: