לתיאום ייעוץ חייגו6921*

השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

[contact-form-7 404 "לא נמצא"]

איפה אני נמצא?

Ultraformer

מתיחת פנים בצוואר ללא ניתוח

טכנולוגיית אלוטרסאונד ממוקד (hifu – high intensity focused ultrasound)

כיום, העולם מחפש פיתרונות טכנולוגיים להחלפת תהליכים חירוגיים גם בעולם הרפואה הקונבציונלית וגם בעולם רפואה אסתטית.

לראשונה, טיפול אולטרסאונד ממוקד הוצג לפני כ-6 שנים בארצות הברית על ידי איגוד הפלסטיקאים העולמי להחלפה של ניתוח המיניליפט.

טיפול אולטרסאונד ממוקד מתבצע על ידי צוות רופאים ואחיות מוסמך והעניין נובע מחשיבות הידע האנטומי של מבצע הטיפול והיכולת העוצמתית של הטכנולוגיה , בעזרת האולטסאונד ניתן לרדת לעומקים שונים מתחת לעור ולבצע רשת של פציעה מבוקרת בעוצמה גבוה שמגיע עד 70 מעלות צלזיוס מתחת לעור.

טכנולוגית אולטרפורמר עובדת בארבע עומקים שונים כמו 4.5 , 3, 2, 1.5.

במהלך הטיפול, מניחים ג'ל אולטרסאונד על הפנים ומצמידים ראש מיוחד של אולטרסאונד שמוגדר לעומק מסוים , הידית שולחת גלים על קוליים שמבצעים מיקרו כוויות חשוב לציין שהטיפול אינו פולשני ומבוצע בצורה חיצונית לחלוטין.

הטיפול אורך כשעה,הינו כרוך באי נעימות מסוימת עקב עבודה מתחת לעור בקירבה לעצבים של הפנים.

טיפול זה אינו כולל שום תהליך של החלמה מעבר לאי נעימות קלה מתחת לעור במגע שיכולה ללוות את המטופל עד שבועיים לאחר הטיפול וברוב המקרים יוצאים המטופלים מיד עם פנים מתוחות ומפוסלות.

כל עומק מיועד לטיפול בבעיה מסוימת ומותנה באזור טיפול מסוים על הפנים ועל הצוואר וכאן בא לידי ביטוי הידע האנטומי החשוב שאותו המטפל חייב לדעת בכדי לא ליצור מצב של פגיעה עצבית.

לאחר תהליך של פציעה, ניתן לראות תוצאות באופן מיידי בעיקר באזורים של קווי הלסת אותו אזור בשם smass שצונח אצל כולנו ויוצר מראה של בולדוג.

כחודש אחרי, ניתן לראות את התוצאות של פציעה דרמלית שהולכות ומשתפרים לאורך הזמן.

הטיפול נותן תוצאות מדהימות של ליפטינג באזור הפנים והצוואר וכל אחד שרוצה לשכוח מסכיני המנתחים זוהי האופציה האולטימטיבית בשבילו.

לאורך טיפולים בעזרת אולטרפורמר, אתם תגלו שאת הזמן ניתן להחזיר אחורה ותופתעו שמפעם לפעם הפנים והצוואר הופכות להיות יותר מוצקות ומפסלות עם קווי לסת ברורים , העלמה של הסנטר הכפול וכמובן טקסטורת העור יותר חלקה.

תמונות לפני ואחרי

Ultraformer - איך זה עובד?אנוצק’ה מקצועיות ויופי זה אנחנו

התאמת טיפול ויעוץ במיוחד עבורך

השאירו פרטים כבר עכשיו, אנחנו נחזור אלכם לקביעת ייעוץ: